Zarezerwuj teraz
Powered by Booking.com

 

 


Nasz obiekt położony jest w środku urokliwej miejscowości letniskowej Nowęcin, zaledwie 50 m od jeziora Sarbsko, około 2 km od centrum Łeby i morza, a także w pobliżu zabytkowego parku dworskiego z unikalnym starodrzewiem.

Ośrodek szczególnie polecamy osobom poszukującym ciszy i spokoju oraz nieskażonej polskiej przyrody. Okolica doskonale sprzyja zarówno biernemu, jak i aktywnemu wypoczynkowi. Jezioro daje możliwość uprawiania sportów wodnych, w tym także windsurfingu. Można również korzystać z kajaków, łodzi, rowerów wodnych, katamaranów, pochodzących z pobliskiej wypożyczalni (100 m). Wokół na "długość cugli" znajduje się kilka stadnin koni oferujących atrakcje hippiczne dla początkujących i zaawansowanych jeźdźców. W promieniu 200m znajduje się podstawowa sieć handlowa i gastronomiczna. Do centrum Łeby prowadzi zarówno droga asfaltowa, jak i szeroki ciąg spacerowy wyłożony kostką oraz wygodna ścieżka rowerowa.

Walorem obiektu jest obszerna, ogrodzona posesja - ponad 3000 m. kw. Mieści się na niej wygodny, bezpłatny parking dla wszystkich zmotoryzowanych, boisko do siatkówki plażowej, obszerny plac zabaw dla dzieci, grill, a także murowany budynek, w którym można bezpłatnie przechowywać sprzęt sportowo-turystyczny.